En değerli şey sen oldun Ve birden en değersiz.. İkisini de sen istedin Geldin ve gittin Sadece izlemekle yetindim.

Eğer birini unutmak istiyorsan onun adını kumlara yaz Sabahleyin dalgaların ve fırtınanın onu sildiğini göreceksin. Eğer birini seviyorsan onu kalbine yaz ki hiçbir fırtına ya da dalga onu silemesin.

…Elbet mutluluk elimi tutacak bir gün elbet şans bana bir kıyak geçecek ve ben güleceğim. ne yazık ki sen sadece ardımdan bakacaksın kaybına göz yaşı dökeceksin ama merak sen üzülme gülüm acı da sevgin kadar geçicidir..

…En güzel yarınlar senin olsunömrün mutlulukla dolsun çünkü sen buna layıksın.eğer gün gelirde beni unutursan inan ki gülüm canın sağ olsun.

…En mutlu gününde yanında yoksa onunlayken bile onsuzluğu yaşıyorsan bil ki terk edilmişsindir yalnızlığı yaşıyorsun ama bilmeden.

…En sevdiğim seni özlemektien sevdiğim kendimi özletmektien sevdiğim ellerim arasındaki parmaklarını sımsıkı tutmakbir yaprak dökümü gibi hafif ürkek üşüyerek seninle orada yürümek.

…Gece bir başka giyer siyahını yıldızlar daha bir sönük olur yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer!

…Gecemidir insanı hüzünlendiren insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen .gecemidir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen.

…Geçenlerde bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında.Bir gün beni ararsan ya meyhanedeyim yada tam karşısında.

…Geceyi deniz tutmuş kalbimi hasret hangi sularda ayak izlerin hangi kaptanın seyir defterinde kalmış gözlerin.

…Geleceği benimle karanlık görüyorsanumutların solmuş yüreğinde. Hadi git beni hiç düşünme eğer mutlu olacaksan çeker giderimsen mutlu olacaksan ben çekerim.



Etiketler: , , ,