Biten bir aşkın ardından ağlanmaz, Yeniden başlanması için çabalanmaz. Sen benim için öldün, bilirim ki ölüler birdaha canlanmaz.

♥Artık başka biri alacak yerimi. Ve biliyorum zamanla unutacaksın beni, ama sonkez düşün sevebilir mi seni, benim sevdiğim gibi.

♥Bir kağıda “sensizlik” yazdım. Yine de çok hoşuma gidiyor. Çünkü sen’sizlik kelimesi bile sen’le başlıyor.

♥Bu kalbe bu kadar acı fazla dersin bazen kendine. Ama hata bizde. Küçücük bir kalple kocaman sevmek ne haddimize.

♥Unutma; “Onu artık unuttum” demek, Bir kez daha hatırlamaktır aslında.

♥Ağaçtan düşen yaprak nasıl ki kurumaya mahkumsa, gönülden düşen de unutulmaya mahkumdur.

♥Hayatından silmek istediklerini gerçekten sil, Çünkü geri dönüşüm kutusunda bekletirsen; sistemini yavaşlatır.

♥Kalbimin tenezzül edip de sildiğini, ellerim zahmet edip de tekrar yazmaz.

♥Buğulu CamLardaki sözler qibisin. Nefesim Olmadan Sen Bir Hiçsin.

♥ßirgün en sevdiğin insandan en büyük darbeyi yersen Pemßenin kara, dostLuğun yara, sevmenin paLavra oLduğunu anLarsın..!

♥Bir tohum verdin, çiçeğini al. Bir çekirdek verdin, ağacını al. Bir dal verdin, ormanını al. Dünyamı verdim sana, bende kal.

♥ßir Kağıda SєηSizLik Чazdım Çok Hoşuma gidiЧor.. Çüηkü, SєηSizLiğiη KєLimєSi ßiLє…’Sєη’Lє ßaşLıЧor..

♥Dünyayı Mesken Tutup Hayat Denilen Oyuncağı Elime Aldım, Virgüllerde Deil Nokta İle Biten Cümlelerde Acıyı Tattım…!

♥Hiçbir zaman orta şeker bir kahveyi tatmayı bilemedi dilim. Ya çok tatlısı geldi. Ya da gereğinden fazla yandı içim.

♥Madem ki benli hayat sana 1 kafes kadar dar, uzakLaş eLLerimden uç uçabiLdiğin kadar.

♥Almak istedim, ellerini alamadım Bakmak istedim, gözlerine bakamadım Sarmak istedim, kollarıma saramadım ♥Görmek istedim, son defa göremedim çünkü aramıza ölüm girdi..

♥Eğer bir gün gökyüzünün karamavi çizgisinde bir kırlangıç sürüsü görürsen bilki kanatlarındaki buruk gülümsemelerle ıslak tebessümler benden sana kalanlardır.

♥Sen gitsen bile kalbim seninle sevdiğim ,sen beni bırakıp gitsende unutma seni seven bir kalbim var. Kalbimi kırıp gittin düşlerimi yakıp gittin sevdiğim benide acımadan terk edip gittin. Doymadım sana yârim daha dün gibiydi yaşadığımız, sanki cok mutlumu oldun bırakıp, bir insanın sevgiye nasıl ihtiyaci varsa benimde sana öyle ihtiyacım var “sevdiğim”

♥Bu duvarlar duysa hıçkırığımı belki beni anlardı kalbimde bir umut gönlümde bir alev beni unutana söyleyin beni unutanı ben unutmadım elbet dönecek ya dönecek yada bu kalp onsuz ölüp gidecek.

♥Seziyorum ki kaçacaksın yalvaramam koşamam ama sesini bırak bende Biliyorum ki kopacaksın tutamam saçlarından ama kokunu bırak bende Anlıyorumki ayrılacaksın Cok yıkkınım yıkılamam ama rengini bırak bende Duyumsuyorum ki yiteceksin en büyük acım olacak içimde ama ısını bırak bende Ayrımsıyorum ki unutacaksın acı kurşun bir okyanus ama tadını bırak bende Nasıl olsa gideceksin Hakkım yok durdurmaya ama kendini bırak bende.

♥Bir daha görüşmemekti senin seçimin Seni severken kaybetmek niçin Anlamsız bir öfkeyle doldu için seni kırdım biliyorum bir hiç için Ayrılık nedenini hissediyorum Artık dönüşü yok biliyorum Her gün seni düşünüyorum Ama artık sensiz yaşıyorum Neyse canım sen son değildin Ama bil ki son olabilirdin Böyle olmasını da sen istedin Beni zaten hiç sevmedin.

♥Bir birimize söz vermiştik, Bütün ömür boyu ayrılmayacaktık, Yeminler etmiştik, Asla ayrılmayacaktık, Ama ne oldu Bir kış günü, yıldızların bakışlarında, Ayrılığımızı söyledik..

♥Kurumuş yaprağıyım dalındaki ağacın, Ayrılık rüzgarları esiyor sonbaharın Taşında toprağında, ardında yalnızlığın, Savuruyor her yanı öfkesi karanlığın… Gidişinden bu yana gözyaşlarım dinmedi, Kalbimdeki şu sızı yüzümü güldürmedi, Unutturmadı seni bıraktığın bu sevgi, Terkettiğin duygular unutturmadı seni !

♥Sensiz geçen hergün, Cehennemi yaşarım. Sevginle büyüyen, Hayatı ararım. Dolaşırım sokaklarda, Hep seni ararım. İsmini sorduğum insanlarda, Yine seni ararım. Bir gülücük vardı ya İşte onu ararım. Bulamadığımda ise taklidini yaparım. Ama olmuyor, yinede seni ararım. Bir gün seni, Aradığım yerde bulursam, İlk önce sende, Kendimi ararım.

♥Sevdimde ne geçti elime her türlü çile verdin seven kalbime.. düşündüm taşındım kendi kendime yeni bir sevda arayacağım bundan sonra seni unutacağım…

♥Birgün bensiz bir yerde ağlarsan her düşen göz yaşında beni hatırla hafifçe yağan bir yağmurda saçlarını okşayan her damlada beni hatırla hiç aşık oldunmu diye soran olursa olmadım derken beni hatırla seni sevdiğimi daima hatırla..

♥Bir akşam yanımızda kimse olmaz ya da olanlar olması gerekenler değildir. Yıldızların bizim için parladığını göremeyen gözlerimiz, gün gelir hayatımızdan kayan yıldızların gömüldüğü maziye kilitlenir..

♥Dilde söylenecek şarkımı kaldı mecnundan keremden farkım kalmadı artık ecelden de korkum kalmadı beni paramparça kırda öyle git.. Mutluluk hakkımdır diyemem artık nasibim ağlamak gülemem artık Senden başkasını sevemem artık kalbime kilit vurda öyle git..

♥Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgarın gülüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım masmavi yüreğimle..

♥Aramıza yollar, yabancı kollar, zor yıllar girdi, Ümitlerimi, saf sevinçlerimi derken seni kaybettim Bir iki sözle bi kaç şarkıyı, adaletsiz yargıyı Birde bu talihsiz yazgıyı kalbime kaydettim.

♥Sanmaki vefasız unuttum seni şu seven kalbimi terkeden sen pişmanlık duyup ararsan eğer yüreğin sızlayıp yanarsa eğer nerdesin diye sorarsan eğer.. Hasretin Çölünde Sürgündeyim Ben !

♥Hoşçakal birtanem herşey için sağol. Seninle öğrendiğim ve seninle tattığım tüm güzellikler için. Ağlamayı sevmeyi özlemeyi hayatı senle buldum. herşeyi senle buldum ama seni anlamımı kaybettim.

♥Hani bir şarkı duyarsın, hani için geçer biraz, Karamsarlaşırsın, hüzünlenirsin biran, Ağlamak gelir içinden ağlayamazsın birtürlü, Benimkisi böyle bir sevgi, amaçsız, çaresiz, sonsuz..

♥Dağlara duman duman, hasret çöker, dağlara gözyaslarım yağmur olur, yollara gönlümde bin yel eser, uzar gider daha sonlara… Ağlama, ağlama sen gözbebeğim, ağlama yalnız seni seveceğim, unutma ölsem bile döneceğim, inan gülüm sen ağlama…

♥Sana beni sevmi dedim benim için ölmü dedim. Dizlerine kapanıpta gel kalbime girmi dedim. Sen istedin,sen istedin ayrılmayı sen istedin.Beni Aşka köle edip gençligimden ne istedin..

♥Sen son cümle ben noktayım,bitme bensiz bitme sakın!bana benden uzaktayım, sana senden fazla yakın.su bende ben kuraktayım.var uzakta, yokta yakın sana bensiz varmaktayım.sakın durma gitme sakın.

♥Yine sensiz bir sabahın matemini tutuyorum sevgili… sensizliğin acısı gün geçtikçe tüketiyor beni. nerdesin sevgili hangi şehirde hangi kollarda… arıyor hüzün dolu gözlerim seni. aç kurtlar misali bekliyorum bana tekrar dönmeni bana tekrar bağlanmanı… gel artık sevgili bekletme beni..

♥Ay doğarken bir söğüdün arkasından,göl yüzünde sisli bir esintiyle,akşamın göğüsüne hüzün serperek ve yağmurdan geceye perdeler çekerek beni düşün unutma..

♥Araya koskoca yıllar girsede kalbim seninle bu can seninle koskoca dağlar girsede araya ben seni unutmam unutamamki ben sana kocaman bir can verdim sen bana sevgi dürüslük verdin benseni nasıl unuturumki sen bana bir can bir sevgi verdin.

♥Elbet mutluluk elimi tutacak birgün, elbet şans bana bir kıyak geçecek ve ben güleceğim. ne yazıkki sen sadece ardımdan bakacaksın kaybına göz yaşı dökeceksin ama merak sen üzülme gülüm acıda sevgin kadar geçicidir..

♥Özleminle yok oldum, karardı gecelerim sönmuş yıldızlar gibi tükendi ümitlerim. Bu ne kahreden yangın, bu ne zamansız gidiş, çıldırmak üzereyim yetiş sevgilim yetiş, bu ne yalancı sevda bune anlamsız bitiş, can vermek üzereyim yetiş sevgilim yetiş.Etiketler: , , ,