♥Nasıl sevsem seni diye düşünüyorum. Bazen diyorum kendi kendime, Mevsimlik sevsem nasıl olur diye. Aynı mevsimlik işciler gibi bağlanırım benliğine.. Yolunu gözlerim senin, özlemekten geberene kadar. Aşkından ölürüm senin, senin için terlemeyi isterim..

Ya da mevsimlik yerine yıllık sevmeliyim ben seni. Yıllık işciler gibi sürekli sevmeliyim. İşime bağlılığımı göstermeliyim sana. Namusumla, adaletimle iffetimle… Bağlanmalıyım sana . Olmazsa olmazım olmalısın sende çalışmak gibi. Sürekli benimle olmalısın mesailere kalmış gibi. 7 gün 24 saat dikiş yapıyormuşumcasına ellerimde olmalısın. 1 mayıslar da benimle birlikte dibimde olmalısın adeta. Beraber yürüyüp beraber bağırmalıyız ’ AŞK EMEK İSTER EMEK !’ diye. Beraber inletmeliyiz taksimi seninle. ‘AŞK FEDAKARLIK’ ister diye.

Ben seni işci gibi seveceğim. Bağlanacağım körü körüne. Tıpkı ölüme gidiyormuşcasına. Seni 1 dakika görmek uğruna, Zonguldak’taki işciler gibi ölümüne direnmeliyim. Öyle seveceğim ki, Direneceğim hem yaptığına hem zulmüne. Seni sevmekle müjdemi verecek bana aşık olmanla sevincimi paylaşacağım.

Artık öyle çok seviyorum ki seni, BIKICAKSIN. O derece yani. Nasıl seveceğimi buldum seni. Aynı ANNEN gibi.

Seni seviyorum. ♥Etiketler: